اخبار کوتاه

برگزاری کارگاه آموزشی آغاز ویژه کارکنان زندان مرکزی و خانواده آنان

 کارگاه آموزشی آغاز (مودت و دوستی )ویژه کارکنان زندان مرکزی  و خانواده آنان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی :در راستای ارتقای  سطح روحیه همکاری و خود باوری،کارگاه آموزشی آغاز (مودت و دوستی )ویژه کارکنان و خانواده آنان طی دو روز و شرکت ۶۰ نفر از کارکنان با حضور امیری مدیر کل زندان های استان،حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره کل ،روشان مدیر زندان مرکزی  و کارکنان برگزار گردید.

امیری مدیر کل زندان های استان ضمن حضور در بین کارکنان و تقدیر و تشکر از مسئولین برگزار کننده این دوره آموزشی بیان داشت:این دوره با هدف وحدت بین همکاران و تحکیم روابط و بنیاد خانواده کارکنان برگزار گردید.

روشان مدیر زندان در حاشیه این کارگاه آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر تهرانی استاد مطرح کشوری این کارگاه آموزشی گفت:کارگاه آموزشی به مدت دو روز به صورت عملی و تئوری برگزار گردید.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از واحد های روابط عمومی و هنری زندان مرکزی به بیان مطالبی در خصوص موفقیت پرداخت و گفت:موفقیت هر سازمان در گرو کارآمد و پر انرژی بودن نیروی انسانی آن سازمان است که با برگزاری این چنین دوره های در ارتقای پویایی و نشاط کارکنان تلاش می کنیم.

در پایان حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان بیان داشت: استمرار فعالیت های اصلاح و تربیتی نیازمند برنامه ریزی و تشکیل اتاق فکر ،هم دلی و صمیمیت و تلاش بیشتر است و رفتار کارکنان الخصوص همکاران زندان محور اساسی ( اصلاح و تربیت ) مجرمین است.

شایان ذکر است:این کارگاه آموزشی توسط استاد تهرانی ضمن ایجاد نگرشی جدید و راه های شناخت از خود،زمان،توانایی های فردی و گروهی،راه های موفقیت ،راهکار های برای ارتقای انگیزه شغلی و… را به صورت عملی تمرین کردند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*