اخبار کوتاه

برگزاری نشست هم اندیشی کارکنان فرهنگی زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان:در راستای برنامه ریزی برای هرچه با شکوه تر و پربارتر شدن فعالیت های فرهنگی جلسه هم اندیشی با حضور روشان مدیر زندان مرکزی،حجت الاسلام انجم شعاع و کلیه کارکنان فرهنگی درسالن کنفرانس زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

ابتدای این جلسه حجت الاسلام انجم شعاع گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه ریزی شده در ماه های گذشته ارائه نمود و گفت: استمرار فعالیت های فرهنگی نیازمند تلاش بیشتری است و رفتار کارکنان الخصوص همکاران بخش فرهنگی محور اساسی (اصلاح و تربیت ) مجرمین است .

روشان مدیر زندان در ادامه این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های این واحد و با تاکید بر اجرای دقیق و منظم برنامه های فرهنگی گفت: با تنبیه نمی شود افراد را اصلاح نمود بلکه باید همانند ائمه اطهار انسان سازی کنیم و شرایط را برای مددجویان جهت بازگشت سعادتمندانه به جامعه فراهم نماییم.

وی در ادامه با تاکید بر طولانی بودن نتیجه فعالیت های فرهنگی بیان داشت:حفظ ارزشهای اسلامی ،در نظام فرهنگی شکوفا می شود و ماندگاری برنامه های فرهنگی در روح و روان مددجویان تاثیر بسزایی خواهد داشت،که زمینه  پیشرفت آنان را برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه تقویت خواهد نمود .

در پایان کارکنان نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقاء سطح  کمی و کیفی فعالیت های فرهنکی بیان کزدند و برنامه ریزی هایی در خصوص فعالیت های فرهنگی صورت گرفت.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*