اخبار کوتاه

برگزاری نشست شورای تأمین شهرستان جیرفت در زندان

در پی هشدارهای اخیر سازمان هواشناسی و ستاد مدیریت بحران استان کرمان مبنی بر ورود سامانه بارشی پرفشار به جنوب استان کرمان و احتمال بارش های شدید و سیلابی شدن رودخانه های فصلی، جلسه ستاد مدیریت بحران زندان جیرفت با حضوراعضای شورای تأمین شهرستان جیرفت درسالن کنفرانس زندان  تشکیل و تصمیمات لازم گرفته و اجرای شد.


 به گزارش روابط عمومی زندان جیرفت : در ابتدای این جلسه رئیس دادگستری شهرستان جیرفت با تأکید بر لزوم تأمین سلامت مددجویان در مواقع بحرانی گفت: در شرایط اضطراری و بحرانی هر انسانی به طور ناخودآگاه در جهت حفظ جان خود گام برمی دارد ولی حفظ جان فرد زندانی در این شرایط برعهده مسئولین است.

انجم روز افزود: با توجه به احتمال سیلابی شدن رودخانه فصلی ملنتی و همجواری این رودخانه با اداره زندان باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.


ابوذر عطاپور فرماندار شهرستان جیرفت نیز در این جلسه اذعان کرد: براساس اعلام ستاد مدیریت بحران استان و سازمان هواشناسی از شدت بارش ها در شهر جیرفت کاسته شده و احتمال وقوع سیل سنگین در این شهر کاهش یافته است.


رئیس اداره زندان نیز بیان داشت: درپی هشدارهای اخیر ستاد مدیریت بحران این اداره برگزار و موارد لازم در جهت پیشگیری از وقوع حادثه در زندان انجام شده است.

 

محمدرضا شریفی همچنین ضمن تشکر از حضور و دغدغه اعضای شورای تأمین شهرستان نسبت به اداره زندان، پیشنهاداتی ارائه کرد که پس از بحث و بررسی  و به تصویب اعضاء رسید .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*