اخبار کوتاه

برگزاری مسابقه دو میدانی ویژه مددجویان اندرزگاه باز کرمان

 به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز  بازگشت آزادگان به میهن اسلامی یک دوره مسابقه دو میدانی ویژه مددجویان اندرزگاه باز کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانها :مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، جانبازان وآزادگان عزیز در این دوره از مسابقات ضمن تاکید بر اهمیت ورزش و گسترش این مهم در زندانها گفت : ورزش یک ضرروت است و زندگی بشر نیز همیشه دارای تحرک است و کسانی که در امر ورزش اهتمام ویژه ای دارند از فکر سالم و جسم سالم برخوردارند.

رمضان امیری گفت: آگاه سازی بیشتر افراد از فواید ورزش، استفاده بهینه از امکانات موجود بر اساس برنامه ریزی مناسب و استفاده از نیروها و مربیان مجرب از جمله راه های ایجاد پویایی بیشتر در ورزش است.

امانی معاون اداری و مالی و رئیس انجمن دو و میدانی اداره کل زندانها در حاشیه این برنامه هدف از برگزاری  این مسابقات را ایجاد روحیه و نشاط و شادابی در بین مددجویان  عنوان نمود و گفت  : با تعامل و همدلی در کنار هم و ورزش کردن می توان به موفقیت نزدیک تر شد.

وی افزود :آسیب ها و مشکلات روحی و روانی افراد و مددجویان با ورزش درمان می شود.

 نیکنام  رییس اداره  فرهنگی و تربیتی اداره کل  نیزضمن ارائه  گزارش گفت : مسابقه دو ویژه مددجویان رای باز زندان مرکزی با حضور ۱۱۰  نفر ورزشکار برگزار شد و همچنین به ۱۰ نفر اول جوایزی  نفیس ، لوح تقدیر و مرخصی اهدا گردید .

  لازم به ذکر است برگزاری  مراسم  پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان مرد اداره کل ، زندان مرکزی ، بازداشتگاه  موقت و کانون اصلاح و تربیت از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*