اخبار کوتاه

برگزاری مسابقه دو میدانی مددجویان اندرزگاه باز کرمان به مناسبت هفته تربیت بدنی

همزمان با هفته تربیت بدنی به منظور تشویق و ترغیب و ارتقاء سلامت مددجویان و به همت واحد تربیت بدنی اداره کل و فرهنگی اندرزگاه باز ،  با حضور معاونین ، مسئول تربیت بدنی اداره کل ، مدیر زندان مرکزی ، مسئول و کارکنان اندرزگاه باز یک دوره مسابقات دو و میدانی ویژه مددجویان در محل هفت باغ کرمان برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کرمان ، معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانها در حاشیه برگزاری این مسابقات  ضمن تبریک هفته تربیت بدنی گفت : یکی از سیاست های سازمان زندانها ی کشور در حوزه سلامت پرکردن اوقات فراغت مددجویان است و بهترین اوقات فراغت زندانیان نیز همین پرداختن به امر ورزش است در زندانها می باشد.

کرامت عبدلی نژاد افزود: با انجام ورزش می توان روح وجسم خود را پرورش داد ودر ورزش زندانها هیچکس بازنده نمی شود بلکه بازنده کسانی هستند که در گوشه زندان وقت و عمر خود را به بطالت می گذرانند و هنوز با سرگردانی مسیر بازگشت سعادتمندانه خود را نیافته اند.

وی بیان داشت : ورزش در سلامت روحی و جسمانی و سالم سازی مددجویان بسیار تاثیر گذار است.

مسئول اندرزگاه باز  کرمان نیز گفت :  با هدف گسترش و تعمیم روحیه ورزشی در بین مددجویان ،ارتقاء سطح سلامت جسمانی و غنی سازی اوقات فراغت مددجویان اندرزگاه باز کرمان ، یکدوره مسابقات ورزشی دو و میدانی ۱۵۰۰ متر  ویژه مددجویان این زندان با همت مسئول فرهنگی زندان برگزار شد.

محمد عبدلی نژاد  افزود : ورزش با قصد سلامتی و حفظ آن زیبنده است و ورزش راه اساسی برای کاهش معضلات اجتماعی ، جسمانی و روحی و روانی در جامعه است.

  وی بیان داشت : این مسابقات با شرکت تعداد ۶۰ مددجو در رشته دو  برگزار شد که در نهایت  به نفرات برتر به رسم یادبود جوائزی اهدا شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*