اخبار کوتاه

اختتامیه مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان یگان حفاظت زندان های استان

اولين دوره مسابقات آمادگی جسمانی كاركنان يگان حفاظت ادارات زندان های سراسر استان به ميزبانی كانون اصلاح و تربيت كرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ،رمضان امیری مدیر کل زندانهای اسیتان کرمان در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات هدف از برگزاری مسابقات را ارتقا سطح آمادگی جسمانی پرسنل و افزایش سطح کیفی امنیت در زندانها عنوان نمود .
وی بابیان اینکه آمادگی جسمانی به افراد کمک می کند تا بتوانند به بهترین نحو، کارها و وظایف محوله را انجام داده و با شور و نشاط در فعالیتهای شغلی حضور داشته باشند افزود: نداشتن اضطراب و فشارهای عصبی درمحیط کار بویژه در زندان بسیار با اهمیت بوده و نمی توان نقش آنها را در برنامه شغلی نادیده گرفت
مقام عالی زندانهای استان با اشاره به تاثیر ورزش درايجاد روحيه شادابي و نشاط در بين كاركنان زندانها گفت: در تلاشيم اين قبيل فعاليت ها در زندانها هم براي پرسنل و هم مددجويان بيشتر مورد توجه قرار گيرد.

وی افزود: آگاه سازي بيشتر افراد از فوايد ورزش، استفاده بهينه از امكانات موجود بر اساس برنامه ريزي مناسب و استفاده از نيروها و مربيان مجرب از جمله راه هاي ايجاد پويايي بيشتر در ورزش زندانها است.

در ادامه سرهنگ اسدی کرم فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز گفت : با توجه به حساسیت شغلی ، داشتن توان جسمانی و حفظ چابکی ، ارتقا ء توان بدنی و افزایش انگیزه در بین کارکنان یگان حفاظت ازاهمیت بالایی برخورداراست .

کریم قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل زندانهای استان نیز گفت : اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان یگان حفاظت زندانهای استان طبق تقویم و شیوه نامه ورزشی سازمان زرندانها با حضور ۴۵ نفر از کارکنان یگان حفاظت زندانهای استان در کانون اصلاح و تربیت برگزار گردید .

وی افزود : این دوره از مسابقات در دو رده سنی زیر ۳۵ سال ، بالای ۳۵ سال برگزار گردید که در رده سنی زیر ۳۵ سال سید امجد حسینی از کانون اصلاح و تربیت مقام اول ، ابوذر ستوبر از زندان مرکزی مقام دوم و مهدی مهدوی از زندان مرکزی مقام سوم و در رده سنی بالای ۳۵ سال بلال زینل زاده از زندان بافت مقام اول ، روح الله کاظمی از زندان مرکزی مقام دوم و حجه الاسلام سلیمانی از زندان بافت مقام سوم را کسب نمودند . در خاتمه از نفرات برتر تجلیل شد .

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*