برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان در زندان شهربابک با حضور امام جمعه این شهرستان

حجت الاسلام انصاری امام جمعه شهربابک در مراسمات عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) که به صورت جداگانه ویژه پرسنل وظیفه و کارکنان و مددجویان برگزار گردید، حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛حجت الاسلام انصاری امام جمعه شهربابک در جمع عزاداران گفت: اهل بیت  (ع) چراغ رسیدن به خدا و روشنایی بخش مسیر حق از باطل می باشند که بايد همه در خدمت اسلام و قرآن باشيم و براي موفقيت و كاميابي ، سيره ائمه اطهار ( ع) را الگو و وظايف ديني و الهي را دستور كار خود قرار دهيم.
وی با اشاره به اينكه راه سعادت و رستگاري در جامعه اسلامي زنده نگهداشتن همين شعائر اسلام و عزاداري ها و سوگوراي امام حسين ( ع) است خاطر نشان كرد : ياد و نام ائمه اطهار ( ع) مخصوصاٌ امام حسين (ع) و حركت در اين مسير به كاهش آسيب هاي اجتماعي كمك مي كند.
سلیمانی رییس اداره زندان شهربابک در حاشیه این مراسم گفت: امام حسين (ع) با خون خود و يارانش اسلام را زنده نگه داشتند و امر به معروف و نهي از منكر را احياء كردند.
وی افزود: مراسمات عزاداری هر روز با برنامه هایی از جمله قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی، روضه خوانی و سینه زنی به طور جداگانه ویژه مددجویان ، پرسنل وظیفه و کارکنان برگزار می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*