اخبار کوتاه

برگزاری مراسم جشن تولد تعدادی از پرسنل وظیفه و مددجویان کانون اصلاح و تربیت کرمان

با حضور  امیری مدیر کل زندانهای استان، مراسم با شکوه جشن تولد ۲ نفر از پرسنل  وظیفه و ۴ نفر از مددجویان در  محل کانون اصلاح و تربیت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون  اصلاح و تربیت ،حسین برشان رئیس کانون اصلاح و تربیت کرمان در حاشیه این جشن گفت : برگزاری جشن تولد برای مددجویان حاضر در کانون با توجه به سن پایین آنها تاثیر بسزایی در روحیه آنان دارد  و از لحاظ روحی و روانی  ارامش خاصی به آنان می دهد و با توجه به اینکه خانواده مددجویان کنار آنها در جشن تولدشان حضور دارند  فضای بسیار شاد و لذت بخشی را برا مددجو به همراه دارد .

وی در ادامه از نام نویسی سربازان وظیفه که تاریخ تولدشان در آن ماه می باشد خبر داد و برگزاری جشن تولد پرسنل وظیفه را نیز بسیار تاثیر گذار دانست.

برشان نیز از کارمند بازنشسته حسن عسکری که به تازگی  به درجه بازنشستگی نائل شده اند تجلیل کرد و از زحمات وی تقدیر بعمل آمد .

لازم به ذکر است در این مراسم افضلی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان  کرمان ، سرهنگ اسدی فرمانده یگان حفاظت و مهدی آبادی  جانشین یگان حفاظت اداره کل زندانها حضور داشتند و هدایایی به سربازان و مددجویان اهدا گردید.

شایان ذکر است همچنین  از  طرف دفتر حقوق کودکان مستقر در دادگستری هدایای بسیار ارزنده ایی به مددجویان اهدا گردید.

این مراسم باشکوه با  اجرای موسیقی ، بریدن کیک تولد ، اهدای کادوی تولد و  لوح تقدیر به مددجویان و سربازان  و هدایایی به کارمند بازنشسته حسن عسکری نیز همراه بود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*