برگزاری محفل انس با قرآن و تجلیل از فرزندان نخبه مددجویان زندان منوجان با حضور رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان منوجان: به همت رییس زندان منوجان و واحد فرهنگی این اداره محفل انس با قرآن کریم با حضور افشار منش رئیس دادگستری،رضایی دادستان،جام گوهری مسئول دارالقرآن شهرستان، قاریان ممتاز شهرستان،محمودی رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان و دهقان رئیس زندان منوجان ، کارکنان ، مددجویان و خانواده هایشان برگزار گردید.

دهقان رئیس زندان منوجان در آغاز جلسه حضور مسئولین و میهمانان محفل قرآنی را مایه مباهات و برکات دانست و گفت:برگزاری محافل قرائت و انس با قرآن مددجویان از اولویت های حوزه فرهنگی زندان منوجان و در راستای سیاست های اصلاح و تربیت سازمان زندانها است و مفتخر هستیم برنامه های متنوع قرآنی و فرهنگی در زندان منوجان بصورت مستمر و تمام وقت با همکاری کارکنان این اداره برگزار می شود.

 در ادامه حجت الاسلام جام گوهری مسئول دار القرآن شهرستان در خصوص انس با قرآن بیان کرد:قرآن نور است و حقیقتا دل و روح را روشن می کند اگر با قرآن انس پیدا کنید می بینید که دل و جان شما نورانی می شود و به برکت قرآن بسیاری از ظلمات و ابهامات از قلب و روح انسان زدوده می شود و از تلاش ها و زحمات رئیس زندان و مسئولین این اداره تقدیر و تشکرنمود.

در ادامه قاریان مدعو به تلاوت آیات قرآن پرداختند و در پایان از فرزندان برتر مددجویان که رتبه کنکور را کسب کرده و وارد دانشگاه شدند تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*