اخبار کوتاه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان ریگان به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد

به مناسبت هفته قوه قضاییه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح باحضور نماینده شرق استان و مسئولین اجرایی،قضایی و سران طوایف و رئیس زندان بم در محوطه دادگستری شهرستان برگزار گردید.


در ابتدا سلطانی رئیس دادگستری شهرستان ریگان ضمن عرض خیر مقدم به مسولین و مدعوین و گرامیداشت یاد خاطره شهدای هفتم تیر ماه بویژه آیت اله بهشتی بیان نمود وجه مشترک همه ما این است که همه سرباز این انقلاب هستیم، ابراز کرد: هدف همه ما اعتلای ارزش های نظام اسلامی است و باید هدفمان را مد نظر قرار دهیم و در راستای این هدف برنامه ریزی کنیم.


در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسی غضنفرآبادی در صبحگاه مشترک نیروی‌های مسلح که به مناسبت هفته قوه قضائیه در شهرستان ریگان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی ایران احیاء دین اسلام بود و انقلاب به دین اسلام حیات مجدد بخشید.


نماینده مردم شرق استان کرمان با بیان اینکه هرکسی که قداست و جایگاه انقلاب را نفهمد ممکن است به بیراهه برود، عنوان کرد: در تاریخ انقلاب داریم افرادی را که انقلابی بودند، اما نتوانستند مقاومت کنند و تا آخر پای انقلاب نماندند.


وی در ادامه ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه، بیان کرد: هفته قوه قضائیه یادآور این است که ما تبعیت کنیم و پا جای پای شهید بهشتی و یارانش بگذاریم و به همت، تلاشش و تفکرش اقتدا کنیم.


در پایان این مراسم با اهدا لوح از مسئولین شهرستان بویژه پرناک رئیس زندان بم توسط رئیس دادگستری شهرستان ریگان تقدیر تشکر بعمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*