اخبار کوتاه

برگزاری درس اخلاق ویژه مددجویان اندرزگاه شماره ۴ زندان مرکزی کرمان

همت واحد فرهنگی و هیئت محبان اهل بیت (ع) زندان مرکزی  ،جلسه درس اخلاق با حضور حجت الاسلام سنجری رئیس بسیج طلاب استان ، حجت الاسلام نیکنام رئیس اداره فرهنگی اداره کل،روشان مدیر زندان ،حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی  دیگر مسئولین و جمع کثیری از مددجویان در نماز خانه اندرزگاه شماره ۴ زندان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:ابتدای این جلسه حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام سنجری ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان ، ضمن تاکید بر اخلاق اسلامی که شامل سه حوزه رابطه با خداوند ،رابطه با مردم و رابطه با خود می باشد گفت: هدف از رسالت پیامبر  گرامی اسلام حضرت محمد (ص)انجام رساندن خلق و خوی خوب در بین مردم می باشد.

در بخش دیگر این مراسم حجت الاسلام نیکنام ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان و با تاکید بر تفاوت های زندانبانی اسلامی با غیر اسلامی بیان داشت: از فرصت های موجود در زندان استفاده کنید تا بازگشتی سعادتمندانه به جامعه  و خانواده داشته باشید.

وی افزود : اقدامات فرهنگی خوبی در زندانها درحال انجام است و در مرحله اول شما مددجویان باید اراده لازم را داشته باشید و در را اصلاح خودتان قدم بردارید و در این راستا بایستی از فرصت بوجود آمده در زندان  برای بازسازی شخصیت خود استفاده نمایبد .

نیکنام افزود :با همکاری شما سعی داریم که برنامه های ویژه ای جهت خانواده هایتان  برگزار نماییم .

در پایان مداح اهل بیت حسینخانی به مدیحه سرایی پرداخت و  همچنین از مددجویان فعال قرآنی تجلیل شد .

گفتنی است درس اخلاق مطابق برنامه هر هفته سه شنبه شب برای بند های مختلف برگزار می شود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*