اخبار کوتاه

برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان فرهنگی زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان :در راستای برنامه های سال جدید و برنامه ریزی برای هرچه با شکوه تر و پربارتر شدن فعالیت های فرهنگی جلسه هم اندیشی با حضور حجت الاسلام انجم شعاع و کلیه کارکنان فرهنگی در دفتر رئیس اداره فرهنگی زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

ابتدای این جلسه حجت السلام انجم شعاع به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه ریزی شده در سال جدیدارائه نمود و گفت: استمرار فعالیت های فرهنگی نیازمند تلاش بیشتری است و رفتار کارکنان علی الخصوص همکاران بخش فرهنگی محور اساسی اصلاح و تربیت مجرمین است .

سلیمانی مدیر زندان در حاشیه این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های  این واحد و با تاکید بر اجرای دقیق و منظم برنامه های فرهنگی در سال جدید گفت: حفظ ارزشهای اسلامی ، در نظام فرهنگی شکوفا می شود و ماندگاری برنامه های فرهنگی در روح و روان مددجویان تاثیر بسزایی خواهد داشت،که پیشرفت آنان را برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه تقویت خواهد نمود .

 در پایان کارکنان نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقاء سطح کیفی فعالیت های فرهنکی جهت مددجویان عنوان کردندو برنامه ریزی هایی در خصوص فعالیت های فرهنگی صورت گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*