اخبار کوتاه

برگزاری جلسه هم اندیشی و شورای اداری یگان حفاظت زندان مرکزی کرمان

در راستای تامین امنیت و نیز ارائه راهکارهای لازم در جهت برنامه ریزی در جهت بروز کردن و بالا بردن ضریب امنیت در زندان ، جلسه هم اندیشی و شورای اداری یگان حفاظت با حضور روشان مدیر زندان مرکزی، سرهنگ تارنگ فرمانده یگان حفاظت زندان،مسئولین و پاسیاران زندان مرکزی برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی : ابتدای این جلسه روشان مدیر زندان ضمن تقدیر و تشکر از واحد یگان حفاظت گفت: در سایه نظم و امنیت ،کار های فرهنگی آموزشی،امور اصلاحی و تربیتی تحقق می یابد.

وی در ادامه نظم و ترتیب را اساس کار زندانبان دانست و افزود: اجرای اقدامات انتظامی و تامینی باید به شکلی باشد که زیرساختی برای اجرای برنامه‌های تربیتی باشد .

روشان درادامه بیان داشت :شایسته سالاری و تشکیل تیم کاری منسجم و پرتلاش از اهداف و برنامه های این اداره در راستای رسیدگی به مشکلات مددجویان و کاهش جمعیت کیفری مددجویان می باشد و خواستار اهتمام جدی و بکارگیری از تمام توان کارکنان در جهت بالاتر بردن راندمان کاری و همکاری و همدلی بیشتر شد.

در ادامه سرهنگ تارنگ فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت پذیرفته در جهت بالا بردن سطح امنیت در زندان پرداخت.

گفتنی است در پایان پس از استماع نقطه نظرات و احصاء پیشنهادات پرسنل، روشان مدیر زندان نکاتی را بیان و تاکید بر اجرای دستورالعمل ها و مقررات سازمانی را به همکاران تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*