اخبار کوتاه

برگزاری جلسه هم اندیشی رئیس زندان مرکزی کرمان با کارکنان اندرزگاه نسوان

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان:در راستای برنامه ریزی و حل مشکلات اندرزگاه  نسوان جلسه هم اندیشی با حضور روشان مدیر زندان ، یزدانی مسئول بازرسی، سعیدی مسئول واحد روانشناسی ،شیخ پور مسئول واحد بهداشت و درمان و کلیه کارکنان اندرزگاه  نسوان درسالن کنفرانس زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

در ابتدا خانم ابراهیمی مسئول اندرزگاه  نسوان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در جهت بالا بردن سطح  فرهنگی و امنیتی بند نسوان ومشکلات همکاران این اندرزگاه پرداخت.

روشان مدیر زندان در ادامه این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بند نسوان گفت: زندان بن بست نیست و هدف زندانبانی نگه داری و آزاد کردن نیست بلکه اصلاح و تربیت مددجویان و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه می باشد وبا تنبیه نمی شود افراد را اصلاح نمود بلکه باید همانند ائمه اطهار انسان سازی کنیم و با کار فرهنگی شرایط را برای مددجویان جهت بازگشت سعادتمندانه به جامعه فراهم نماییم.

وی در ادامه با تاکید بر طولانی بودن نتیجه فعالیت های فرهنگی بیان داشت: باید روحیه تعامل و همکاری داشته باشیم تا بتوانیم بهتر با همکاران و مددجویان ارتباط برقرار کنیم.

 در پایان کارکنان اندرزگاه  نسوان نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقاء سطح  کمی وکیفی اندرزگاه نسوان بیان  نمودند و برنامه ریزی هایی دراین خصوص صورت گرفت.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*