اخبار کوتاه

برگزاری جلسه هم اندیشی در راستای راه اندازی اندرزگاه قرآنی در زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان:

در راستای راه اندازی اندرزگاه قرآنی جلسه هم اندیشی با حضور مولایی قاضی ناظر بر اجرای احکام زندان،سلیمانی مدیر زندان مرکزی،عامری معاون اصلاح و تربیت ، حجت الاسلام انجم شعاع رییس اداره فرهنگی  و کلیه مددجویان قرآنی در سالن سینما  زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

درابتدای این جلسه حجت السلام انجم شعاع  رییس اداره فرهنگی وتربیتی زندان به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه فرهنگی  در راستای راه اندازی اندرزگاه قرآنی ارائه نمود و گفت: استمرار فعالیت های فرهنگی نیازمند تلاش بیشتری است و رفتار کارکنان علی الخصوص همکاران بخش فرهنگی محور اساسی اصلاح و تربیت مجرمین است .

سلیمانی مدیر زندان در ادمه ضمن تقدیروتشکر از قاضی ناظر بر زندان و اهمیت ایشان به فعالیت های فرهنگی گفت: حفظ ارزشهای اسلامی ، در نظام فرهنگی شکوفا می شود و ماندگاری برنامه های فرهنگی در روح و روان مددجویان تاثیر بسزایی خواهد داشت،که پیشرفت آنان را برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه تقویت خواهد نمود .

وی در ادامه راه اندازی بند قرآنی را گامی مثبت در جهت اصلاح و تربیت مددجویان دانست و افزود: خوشبختانه گرایش مددجویان به علوم قرانی افزایش یافته و برای هر فرد در اندرزگاه ها بدون محدودیت، کتابهای دینی و قرانی وجود دارد.

در بخش دیگر این جلسه مولایی قاضی ناظر بر اجرای احکام زندان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان راه اندازی اندرزگاه قرآنی را در زندان يك اقدام مهم در بازسازی روح و روان مددجويان برشمرد و گفت: فعاليت‌های انجام شده در راستای پر كردن اوقات فراغت زندانيان و همچنين برنامه‌های قرآنی جهت زندانيان مثبت ارزيابی می‌شود و عاملی مهم در كاهش ورود مجدد زندانيان به زندان است.

 در پایان مددجویان فعال قرآنی نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقاء سطح کیفی فعالیت های فرهنکی عنوان کردندو برنامه ریزی هایی در خصوص فعالیت های فرهنگی صورت گرفت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*