اخبار کوتاه

برگزاری جلسه شورای اداری بازداشتگاه موقت کرمان

جلسه شورای اداری با حضور کلیه  رئیس و کارکنان بازداشتگاه موقت کرمان در دفتر ریاست بازداشتگاه تشکیل شد.
 به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه موقت : در این جلسه ولی اختیار آبادی رئیس بازداشتگاه موقت کرمان بیان داشت: به یاری خداوند متعال با بررسی و حل به موقع مشکلات و معضلات مربوط به مددجویان می توانیم در ایجاد یک محیط مناسب برای یاری رسانی و اصلاح و تربیت مددجویان نهایت تلاش را داشته باشیم.

ولی اختیار آبادی در خصوص جلسات برگزار شده از سوی مدیرکل زندانهای استان و تأکید ایشان بر رعایت نظم،انضباط و نظارت دقیق در کارها از همه همکاران همبستگی و تعامل در محیط بازداشتگاه را خواستار شد و افزود: با ایجاد دوستی و همدلی که در راستای نظم و مقررات   می توانیم  فضایی مملو از آرامش برای خود و دیگران فراهم نماییم .

وی  افزود :  جهت تامین امنیت بازداشتگاه می بایست تمامی واحد ها مقوله امنیت را پیگیری نمایند.

 ولی اختیار آبادی گفت : تمامی واحد ها باید زنجیروار و دوشادوش یکدیگر امورات فرهنگی را به سرمنزل برسانند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا نماییم.

وی  با تأکید بر حل مشکلات مربوط به زندانیان گفت :  فائق آمدن بر مشکلات از این حیث میسر نخواهد شد مگر با تعامل و مساعدت همه همکاران اداری و شیفتی و برای اینکه به این مهم دست پیدا کنیم باید خدمات کارکنان مجموعه خود را ارج نهاده و سپاسگزاری نماییم.
در پایان رئیس بازداشتگاه از تمامی همکاران که در جهت  کسب رتبه برتر مجموعه بازداشتگاه در سال جاری تلاش نموده اند تقدیر و تشکر کرد .

  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*