اخبار کوتاه

برگزاری جلسات مستمر صلح و سازش در زندان مرکزی کرمان

به همت واحد مددکاری در راستای اهداف قوه قضاییه و کاهش جمعیت کیفری ، جلسه صلح و سازش با حضور شیخ شعایی رئیس واحد مددکاری، یزدانی مسئول بازرسی زندان ،مسئولین،شاکیان و خانواده آنان در سالن کتابخانه  زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان ، سلیمانی مدیر زندان مرکزی در حاشیه برگزاری  این جلسه صلح و سازش ، ضمن تقدیر و تشکر از واحد فرهنگی و مددکاری گفت:در جلسه صلح و سازش بیش از ۹۵ پرونده مددجویان مورد بررسی قرار گرفت، ۲۰ نفر از شاکیان اعلام آمادگی کردند که با حضور ۷ نفر از شاکیان جلسه صلح و سازش برگزار گردید.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از کمیته صلح و سازش بیان داشت: ایجاد فرهنگ صلح و سازش و همچنین افزایش اختیارات مددکاران اجتماعی می‌تواند در آزادی مددجویان و بازگشت سعادتمندانه  آنها در کنار خانواده موثر باشد.

سلیمانی ضمن تاکید بر استمرار این جلسات افزود: میانجی گری و پیگیری برای اخذ رضایت از شکات یکی از اقدامات کاهش  بزهکاری و اصلاح مجرمین است .

شیخ شعاعی مسئول واحد مددکاری ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان گفت : این جلسه صلح  و سازش منجر به رضایت یک نفر و زمینه رضایت ۶ نفر فراهم گردید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*