اخبار کوتاه

برگزاری اولین همایش و انتخاب یاوران فرهنگی اندرزگاه جدید زندان مرکزی کرمان

در راستای ارتقای روحیه همدلی و مشارکت بیشتر مددجویان در امورات فرهنگی  ،همایش اندرزگاه جدید همراه با برگزاری انتخابات یاوران فرهنگی با حضور امیری مدیرکل زندان های استان ، حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی، روشان مدیر زندان ،حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی زندان و جمع کثیری از مددجویان بند جدید در سالن بزرگ ورزشی زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:ابتدای این مراسم روشان مدیر زندان ضمن عرض خیرمقدم به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی ، به بیان اهداف برگزاری این همایش در زندان پرداخت.

وی افزود :باید در زمینه مسائل مذهبی، آموزشی، ورزشی و هنری برنامه‌ریزی منظم و منسجم تری صورت گیرد و با برآورد بازخوردهای آن، نواقص برطرف و موجبات اصلاح و تربیت درازمدت مددجویان را فراهم سازیم.

در ادامه امیری ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان و تاکید بر لزوم اجرای و مشارکت تمامی مددجویان در امور فرهنگی در زندان به ارائه برنامه های فرهنگی روزانه و بلند مدت پرداخت و خواستار حضور و مشارکت هرچه بیشتر مددجویان در امور فرهنگی شد.

در ادامه این همایش چمن خواننده مطرح کرمان به اجرای موسیقی پرداخت و در پایان برنامه ها انتخابات یاوران فرهنگی اندرزگاه جدید برگزار و از بین ۲۰ داوطلب ۵نفر با رای مددجویان به عنوان رابط و یاور فرهنگی انتخاب شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*