اخبار کوتاه

برگزاری آزمون پایان دوره رشته های فنی و حرفه ای در زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:

با پایان گرفتن دوره کلاس های  فنی و حرفه ای مددجویان زندان مرکزی کرمان ،آزمون پایان دوره این کلاس ها با حضور کارشناسان اداره فنی و حرفه آموزی  شهرستان در سالن واحد فنی و حرفه ای زندان برگزار گردید.

سلیمانی مدیر زندان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحد اشتغال و فنی حرفه ای و با تاکید بر ماموریتهای سازمان زندان ها ارائه خدمات آموزشی پیرامون رشته های فنی و حرفه ای است گفت:حضور بی قید و شرط مددجویان در کلاس های آموزشی از جمله ی فعالیت هایی  است که همه مسئولین زندان،نمام توان خود را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی این مهم بکار گرفته اند.

وی در ادامه با بیان اینکه عدم بازگشت مددجویان به زندان با آموزش رابطه مستقیم دارد،افزود:مددجویانی که در گسترده ی مجموعه اشتغال و فنی حرفه ای آموزش دیده اند عمدتا بازگشت مجدد به زندان نداشته اند و این از افتخارات مجموعه زندان ها است که با دیدگاه اصلاحی و تربیتی قدم در این راه گذاشته اند و خوشبختانه تا کنون موفق عمل کرده اند.

شایان ذکر است :تعداد ۱۵۰ مددجو در ۱۰  رشته شامل:جوشکاری،برق ساختمان،تست جوش،تعمیر کولر آبی ،خیاطی، برق کاری ساختمان،مصنوعات چرمی و … در این آزمون شرکت کرده اند.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*