اخبار کوتاه

برپائی میز خدمت اداره کل زندانهای استان کرمان در محل مصلای امام علی (ع)

همزمان با مراسم روز قدس میز خدمت اداره کل زندانهای استان کرمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با برگزاری مراسم معنوی و عبادی_ سیاسی نماز جمعه در محل مصلای امام علی (ع) برپا شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : در این دیدار مدیر کل ، روسای ستادی اداره کل، روسای زندانهای کرمان ،مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در این مکان مستقر و به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی و پاسخگوی آنان بودند .
مدیر کل زندانهای استان کرمان بیان داشت : یکی از اقدامات ارزنده  بسیج ادارات برپایی میز خدمت جهادی با حضور مسئولین ادارات دولتی در محل مصلای امام علی (ع) می باشد که در روز جمعه هر هفته از سوی یکی از ادارات دولتی شهرستان جهت ارائه خدمت و پاسخگویی به اقشار مختلف مردم برپا می گردد.
رمضان امیری گفت: برابر برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی بسیج ادارات استان ، میز خدمت اختصاص به اداره زندان داشته که در این راستا معاونین و روسای ستادی اداره کل زندانها پاسخگوی مشکلات اقشار مردم و بالاخص خانواده های زندانیان بوده و راهکارهای لازم ارائه گردید.

جواد جلالی مسئول بسیج کارمندی استان نیز در پایان از مدیر کل و روسای ستادی اداره کل زندانهای استان جهت حضور در مصلی امام علی (ع) و پاسخگویی به سوالات و مطالبات مردم تقدیر و تشکر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*