اخبار کوتاه

بررسی مشکلات مددجویان زندانهای استان کرمان از طریق ویدئو کنفرانس

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ، امیری مدیر کل زندانهای  استان در ارتباط ویدئو کنفرانس بین دادگستری کل با زندانهای کهنوج ، منوجان و بم در چارچوب اجرای دادرسی الکترونیک گفت : راه اندازی ارتباط ویدئو کنفرانس بین دادگستری و اداره کل زندان ها در راستای جلوگیری از خطرات ناشی از انتقال مددجویان و رفع دغدغه ماموران زندان نقش مهمی دارد.

وی افزود : کرمان، استانی پهناور است و با توجه به بعد مسافت، بسیاری از نقل و انتقالات و دیدار با مددجویان کار سخت و دشواری می شود که با استفاده از این فناوری می توان ساعاتی را در هر هفته وقت گذاشته و با مددجویان ارتباط داشته باشیم.

امیری گفت : راه اندازی ارتباط ویدئو کنفرانس بین دادگستری و اداره کل زندان ها در راستای جلوگیری از خطرات ناشی از انتقال مددجویان و رفع دغدغه ماموران زندان نقش مهمی دارد.

در این کنفرانس سه جانبه برخي از زندانیان مشکلات قضایی خود را مستقیم با رییس کل دادگستری و مدیر کل زندانها مطرح نموده كه در اين خصوص یدالله موحد و رمضان امیری دستورات و ارشاداتي را در جهت رفع مشكلات قضايي انان صادر نمودند .

گفتني است كه از مدتها قبل ارتباط ويدئو كنفرانس بين زندانهاي تابعه و اداره كل زندانها و دادگستري كل با دادگستري شهرستانهاي تابعه به صورت مجزا برقرار بود كه با برقراري اين ارتباط مشترك انتظار مي رود خدمات بيشتري در راستاي رسيدگي به پرونده زندانيان جرايم سنگين انجام پذيرد .

  

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*