اخبار کوتاه

بررسی مشکلات مددجویان اندرزگاه جدید زندان مرکزی با حضور مدیر و مسئولین واحدها

جهت مرتفع شدن مسائل و مشکلات موجود مددجویان ، روشان مدیر زندان به همراه تمامی مسئولین واحدهای مختلف در جمع مددجویان در سالن ورزشی زندان مرکزی کرمان حضور یافتند .


به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:روشان مدیر زندان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحد ها بیان داشت: جلسه عرض حضوری با هدف کاهش آسیب های پر خطر در زندان و بررسی مشکلات و مسائل مددجویان و گفتگوی چهره به چهره با مددجویان ،ایجاد رابطه صمیمانه ما بین مسئولین زندان و مددجویان ، بررسی عملکرد واحد های مختلف  از اقدامات  انجام شده در زندان برشمرد و افزود: تمام تلاش این مجموعه بر این است تا بتواند گامی موثر در جهت حل مسائل و مشکلات مددجویان در چهار چوب قوانین بردارد .


روشان ضمن تاکید اجرای حقوق شهروندی گفت: وظیفه مهم و اصلی ما برقراری و گسترش نظم و قانون مداری در زندان و کمک به اصلاح و تربيت و بازگشت سعادتمندانه مددجويان به جامعه مي باشد.


در ادامه مددجویان و مسئولین واحد های مختلف به بیان مشکلات و پیشنهاد های خود درباره اندرزگاه و ارزیابی عملکرد واحد های مختلف در این اندرزگاه پرداختند و مدیر زندان دستورات لازم را در خصوص رفع آنها صادر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*