اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ازسوله اشتغال و حرفه آموزی در حال ساخت زندان مرکزی کرمان

مدیر کل فنی و حرفه ای استان  کرمان با همراهی  مدیر کل زندانها ، از سوله اشتغال در حال ساخت زندان مرکزی کرمان  بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانها:مهندس جهانگیری مدیر کل فنی و حرفه ای استان با حضور در  زندان مرکزی با روند پیشرفت  پروژه عمرانی اشتغال این مجموعه  از نزدیک آشنا شد.

امیری مدیر کل زندانها در این بازدید گفت : می‌توان با گسترش فضاها و امکانات مهارت آموزی در زندان‌ها شرایطی را فراهم آورد تا زندانیان بتوانند پس از آزادی از زندان مهارت‌های شغلی لازم را فراگیرند و برای جامعه مفید باشند.

 وی بیان داشت :  مراحل ساخت  سوله اشتغال زندان مرکزی به مساحت۴۸۰ مترمربع در حال تکمیل است  و به زودی به بهره برداری  خواهد رسید  واین مجتمع دارای ۸ کارگاه  آموزشی و ۴ کارگاه تولیدی می باشد .

 در ادامه جهانگیری مدیر کل فنی و حرفه ای استان ، اقدام‌های انجام شده در زمینه توسعه فعالیت‌های مهارت آموزی در زندان  مرکزی را ستود و اضافه کرد: مجتمع آموزش فنی و حرفه ای زندان  مرکزی دارای کارگاههایی با فضا و امکانات مناسب  و برابر استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای طراحی و ساخته شده است .

وی با اشاره به اینکه زندان مرکزی مجموعه ای آموزشی و فرهنگی است، تاکید کرد:‌ ساخت چنین مجموعه ای نشان دهنده تعامل بسیار خوب میان زندان و  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در استان کرمان است و در ادامه در خصوص تجهیز کارگاههای آموزشی و تولیدی زندان مرکزی قول مساعد داد .

گفتنی است در این بازدید دکتر غضنفری معاون  اداره کل فنی و حرفه ای استان  ، سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ، امانی معان اداری و مالی ، مصطفائی رئیس اداره بازرسی ،عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان ، شیخ شعاعی رئیس اداره مالی و پشتیبانی ، میر شکاری  مسئول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل ، روشان مدیر زندان مرکزی ، سلیمانی قاضی ناظر زندان  و جمعی از کارشناسان نیز حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*