بازدید نماینده مردم زرند وکوهبنان در مجلس شورای اسلامی از زندان زرند

 دکترامیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی درمعیت صادق زاده فرماندار و قویدل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند به صورت سرزده با حضور در زندان از بخش های مختلف بازدید نمودند.

به گزرش روابط عمومی اداره زندان زرند:رئیس زندان زرند ضمن خیر مقدم در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی ، تربیتی ،اصلاحی ، کلاسهای فنی وحرفه ای و همچنین مشکلات عمده فضای فیزیکی ، کمک و تخصیص اعتبار برای فراهم نمودن امکانات مددجویان توضیحاتی ارائه نمود ودرخواست توجه بیشتر به زندان را داشت.
دکترامیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در دیدار صمیمی و چهره به چهره با مددجویان آنان را به بازگشت از بدیها و توبه دعوت نمود و گفت: خداوند همه انسانها را آزاد آفرید و هیچگاه نیز راضی به در بند بودن آنان نیست ولی ما انسانها با عملکرد اشتباه باعث در بند شدن خودمان می شویم.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ،زندان را بهترین جا برای توبه ،تفکر به گذشته خود وعبرت ازکارهای اشتباه دانست و اظهار داشت : با آموخته های دینی ومذهبی ، عضوی مفید برای خانواده خود و جامعه باشید.

امیری گفت: ما تمام سعی و تلاش خود را برای حل مشکلات مجموعه زندان انجام خواهیم داد.

دکتر امیری افزود: انسان جایزالخطا است و همه ما در طول زندگی دچار اشتباهاتی می شویم اما آنچه که خیلی مهم است عبرت گرفتن از این اشتباهات و عدم تکرار آنها است.

در ادامه فرماندار شهرستان زرند گفت: خوشبختانه زندان به مکان فرهنگی تبدیل شده است و شما می توانید از این فرصت استفاده کرده ودرخودسازی تلاش کنید.

صادق زاده ابراز داشت:این مکان فرصت مغتنمی است که بتوانید در راستای اصلاح وتربیت گام بردارید تا پس از آزادی با توجه به ایجاد ۵ هزار شغل در سال جاری جذب کارخانجات زرند شوید.

پس ازبازدید تشکیل جلسه پیرامون موضوعات اشتغال، فاضلاب و کاهش جمعیت کیفری مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.


نماینده مردم زرند وکوهبنان درمجلس شورای اسلامی در پایان ضمن ابرازخرسندی گفت : تغییرات بسیار خوبی در زندان ایجاد شده است ،وی از رئیس ومجموعه زندان به لحاظ برنامه های گسترده انجام شده و درحال انجام تشکر و قدر دانی نمود و تاکید کرد: در صورت توان از هیچ کمک و مساعدتی درجهت رشد و گسترش زندان دریغ نخواهیم کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*