اخبار کوتاه

بازدید معاون سلامت ، اصلاح وتربیت اداره کل زندان های استان از زندان منوجان

به منظور بررسی زندان منوجان معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندان ها از زندان منوجان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان منوجان ، درابتدا شیروانی رئیس این  زندان ، ضمن عرض خیرمقدم و  تقدیر تشکر از حضور معاون، روند برنامه های اصلاحی و تربیتی  این اداره در خصوص مددجویان و وضعیت موجود اشتغال وحرفه آموزی را  تشریح کرد.

 کرامت عبدلی نژاد دراین بازدید که در معیت علیرضا  عبدلی نژاد  رئیس اداره حفاظت ، شیخ شعاعی رئیس اداره مالی و پشتیبانی ، میر شکاری رئیس اداره اشتغال ،دکتر سیستانی  رئیس اداره بهداشت و درمان و مهندس افضلی رئیس اداره فنی و عمرانی درجمع مددجویان حضور پیدا کردند ضمن رسیدگی به مشکلات آنان گفت : حضور در زندان فرصتی است برای اینکه مددجویان با نگاهی متفاوت در رفتار و کردار گذشته خود تعقل و تفکر کنند و نسبت به تغییر درافکار وافعال خود مبادرت کنند.

وی  بیان کرد: ما در زندان از اشتغال در زندان و تلاش در جهت اصلاح و تربیت و پیش قدم شدن در این امر خطیر و شرکت در تمامی برنامه های اصلاحی و تربیتی پرداخته و بر پیگیری مشکلات اشتغال  تأکید داریم.

میرشکاری وعبدلی نژاد  کارشناسان اشتغال  در دیداری چهره به چهره با زندانیان عرایض آنان را شنیده و راهکارهای لازم به منظور رفع مشکلات مربوط به اشتغال مولد آنان راهکارهای  را ارائه کردند.

این افراد سپس ازآسایشگاه سربازان و کارگاه های موجود اشتغال وکلاسهای آموزشی وسایر قسمت های زندان بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*