اخبار کوتاه

بازدید معاون دادستان کرمان به همراه جمعی از قضات از زندان مرکزی کرمان

مختار شمس الدینی معاون دادستان کرمان با حضور در زندان مركزي كرمان به بررسي مشكلات ومسائل قضايي مددجويان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:در راستاي اهداف عالي قوه قضاييه و سازمان زندان ها مبني بر كاهش جمعيت كيفري، مختار شمس الدینی معاون دادستان با همراهی ملایی دادیار اجرای احکام زندان و در معیت  روشان مدیر زندان مرکزی و عامری معاون اصلاح و تربیت زندان ،ضمن بازديد از زندان و با حضور در سالن امفی تئاتر به صورت چهره به چهره به درخواست‌ها و مشکلات قضایی مددجویان رسیدگی و به سوالات مطرح شده از سوی آنان پاسخ دادند .

روشان مدیر زندان در حاشیه این بازدید ضمنابراز خرسندی از حضور مستمر قضات در زندان گفت: حفظ کرامت انسانی یکی از اصول مهمی است که می بایست در زندانبانی امروزی به نحو شایسته رعایت گردد.

 وی با اشاره به عواقب مخرب ناشی از عدم رعایت حقوق شهرروندی در برخورد با زندانیان افزود: حفظ شأن انسانی زندانیان و صیانت از شخصیت آنها اقدامی مهم در راستای کاهش آسیب رفتارهای پرخطر است.

روشان در ادامه با ارائه  گزارشی از فعالیت های زندان در زمینه قضایی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همگاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی آنها مشخص شود.

در پایان معاون دادستان  ضمن ارزیابی مثبت فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان و تقدیر و تشکر از مسئولین زندان در خصوص رفع مشكلات و موانع قضايي مددجویان زندان كرمان دستورات لازم را صادر نمود و در ادامه ابراز امیدواریکرد که با شرایط موجود امید است بتوانیم مشکلات مددجویان را با سرعت بیشتر بر طرف کرده و ضمینه بازگشت سعادتمندانه به جامعه و خانواده را برای آنها فراهم نمائیم. 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*