اخبار کوتاه

بازدید معاون دادستان دادسرای نظام کرمان از زندان مرکزی

 به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان ، صفری معاون دادستان دادسرای نظام کرمان در معیت ستوان یکم قاسم شمس الدینی فرمانده یگان زندان ضمن بازدید از قسمت های مختلف یگان حفاظت زندان مرکزی کرمان در جمع پرسنل وظیفه حضور یافت.

وی در جمع پرسنل وظیفه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین یگان حفاظت  به بیان نکاتی در موزذ  انواع مواد مخدر، امنیت زندان ،راه ها و شیوه های دام گستری مجرمین در زندان و راه های مقابله با آن ، علل و عوامل تهدید کننده امنیت  پرسنل و کارکنان در زندان پرداخت.

 معاون دادستان نظام ضمن تاکید بر نظم در دوران خدمت سربازی بیان داشت:شایسته است که شما سربازان به عنوان مدافعان حریم مقدس جمهوری اسلامی همیشه با تدبیر در جهت خدمت به خودتان و سازمان تلاش نمایید تا از این تمرین نظم و هماهنگی در زندگی آینده خود بهره کافی را ببرید.

سلیمانی مدیر زندان در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این گونه جلسات آموزشی برای پرسنل وظیفه گفت: سربازان وظیفه باید  آموزش ها را مفید دانسته و به آن عمل نمایند ،در برخی از موارد عمل نکردن به هشدار های حفاظتی ممکن است خسارات جبران ناپذیری وارد نماید که مشکلات عدیده ای برای زندان و افراد را در پی خواهد داشت .

شایان ذکر است در پایان ستوان یکم قاسم شمس الدینی فرمانده یگان حفاظت به بیان مقررات انتظامی و نکات امنیتی و حفاظتی پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*