اخبار کوتاه

بازدید معاون آموزش یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور از زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان،سرهنگ لاجوردی معاون آموزش یگان حفاظت سازمان زندان ها ی کشور از زندان مرکزی کرمان بازدید به عمل آورد.

در راستای تامین امنیت و نیز ارائه راهکارهای لازم در جهت مقابله با حوادث احتمالی سرهنگ لاجوردی معاون آموزش یگان حفاظت سازمان زندان ها ی کشور در معیت سرهنگ اسدی کرم فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های استان کرمان، عامری معاون اصلاح و تربیت و ستوان یکم شمس الدینی فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی ضمن بازدید از قسمت های مختلف یگان حفاظت و  زندان بازدید کردودر دفتر مدیر زندان با مسئولین زندان در خصوص مسائل مختلف امنیتی وحفاظتی گفتگو کرد.

درابتدای این جلسه هم اندیشی،سلیمانی مدیر زندان مرکزی ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور معاون آموزش یگان حفاظت زندان های کشور گفت: اگر تعامل و همکاری نیروی انتظامی در مجموعه زندان حاکم باشد قطعاً در مواقع بروز هر گونه حوادث از جمله اغتشاشات و شورش داخل زندان می توان جوانب امنیتی را رعایت و به موقع در جهت مرتفع نمودن آن اقدام نمود.

وی در ادامه اولویت کاری در زندان مرکزی کرمان را ارتقای نظم و امنیت در زندان عنوان کرد و گزارشی در خصوص عملکرد و اقدامات صورت گرفته در حوزه امنیت و حفاظت زندان ارائه نمود.

در ادامه سرهنگ لاجوردی ضمن تاکید بر شناخت محیط های فیزیکی زندان گفت:برقراری نظم و امنیت در جهت حفظ و نگهداری زندان که از مراکز  امنیتی و مکان های حساس به شمار می آید را لازم و ضروری دانست.

در پایان سرهنگ اسدی کرم به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت پذیرفته در جهت بالا بردن سطح امنیتی زندان در مواقع بروز هرگونه حوادث پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*