اخبار کوتاه

بازدید معاون آموزشی یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور از زندان زرند

سرهنگ ابراهیم لاجوردی معاون آموزشی یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور به همراه ستوان یکم پاسدار  ،حسین عرب پور و سرهنک اسدی کرم فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان کرمان  از زندان زرند بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان زرند، تیم آموزشی اعزامی از فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور به سرپرستی سرهنگ لاجوردی ضمن حضور در زندان زرند از تمامی قسمت های زندان منجمله برجک های مراقبت ،اسلحه خانه و قسمت های نگهبانی زندان بازدید نمودند.

در حاشیه این بازدید کارگاه آموزشی در خصوص نحوه صحیح ادای احترام و استفاده از شمشیر در تشریفات، ماسک گذاری، نحوه پوشیدن لباس ضد شورش ، نحوه صحیح باز و بسته کردن سلاح ، طریقه صحیح استفاده از دستبند و پابند در اعزام و بدرقه متهمین به مراجع قضایی و مراکز درمانی ،نحوه استفاده از سلاح پرتاب گاز ، افشانه دفاع شخصی ،استفاده از تونفا و باطوم در دستگیری ها ، بازداشت و انتقال متهمین توسط ستوان یکم عرب پور برگزار گردید و آموزش های لازم به کلیه پاسیاران و سربازان وظیفه این اداره داده شد.

در پایان سرهنگ لاجوردی به دلیل منظم بودن و آمادگی خوب پرسنل وظیفه زندان زرند به کلیه سربازان وظیفه ۴۸ساعت و ۷۲ ساعت به نگهبانان برج مراقبت مرخصی تشویقی اعطا نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*