اخبار کوتاه

بازدید معاونین اداره کل زندانهای استان از زندان جیرفت

معاونین اداره کل زندان های استان و هیئت همراه به منظور بررسی و مشکلات مددجویان از زندان جیرفت بازدید کردند.

 در این بازدید کرامت عبدلی نژاد معاون سلامت، اصلاح و تربیت ،مهندس امانی معاون اداری و مالی ،مصطفی شیخ شعاعی رئیس اداره عمومی و پشتیبانی ،علیرضا عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات ،مهدی پلاشی جانشین اداره  ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات ،سیستانی مسئول بهداشت و درمان ،محسن میرشکاری مسئول اشتغال و حرفه آموزی و غلامرضاعبدلی کارشناس اشتغال و حرفه آموزی اداره کل  زندانهای استان از قسمتهای مختلف زندان جیرفت بازدید  و به صورت چهره به چهره مشکلات مددجویان را جویا شدند.

به گزارش روابط عمومی  اداره زندان جیرفت ، معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل در جمع مددجویان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)گفت:در آموزشهای فرهنگی و اشتغال و حرفه آموزی و بهداشت و درمان شرکت فعال داشته و در نگهداری از وسایل کوشا باشید.

کرامت عبدلی نژاد افزود : مددجویان به فکر سلامت خود و خانواده خویش باشید و شغل و حرفه ای را یاد بگیرند.

وی در ادامه وضعیت بهداشتی و روحی و جسمی زندانیان را مطلوب ارزیابی نمود و رضایتمندی زندانیان در خصوص پرونده قضایی را نتیجه زحمات رئیس و کارکنان زندان دانست .

در پایان این بازدید جلسه کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان جیرفت در اتاق کنفرانس اداره برگزار و مصوباتی نیز صورت گرفت.

مقرر شد  اداره فنی و حرفه ای شهرستان نسبت به راه اندازی کارگاه نقشه کشی ساختمان ،کارآفرینی،لوله کشی ساختمان و کامپیوتر با هماهنگی بخش خصوصی از طریق اخذ قرارداد توسط زندان اقدام شود .

 همچنین اداره فنی و حرفه ای شهرستان متعهد شد تا  تجهیزات مورد نیاز کارگاه ها در رشته های ذکر شده را تامین و در اختیار زندان قرار دهد.

 زندان جیرفت متعهد شد جهت حرفه آموزی رشته های جدید و مختلف یک واحد مدرسه از طریق آموزش و پرورش حداکثر تا پایان مهر ماه در اختیار واحد اشتغال و حرفه آموزی زندان و فنی و حرفه ای شهرستان قرار گیرد.

همچنین  مقرر شد جهت اجرای تعهدات ۱۰۰ نفر اشتغال مولد شهرستان با هماهنگی بنیاد تعاون اقدام به قرارداد نماید .

لازم به ذکر است در این بازدید شمس الدینی رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان نیز حضور داشتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*