اخبار کوتاه

بازدید مسئولین و کارشناسان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه از زندان مرکز ی کرمان

در راستای تامین امنیت و نیز ارائه راهکارهای لازم در جهت مقابله با حوادث احتمالی, مسئولین و کارشناسان حفاظت اطلاعات از زندان مرکزی کرمان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان ، علی شفیعی مسئول حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری،رمضان امیری مدیر کل زندان های استان ،عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانهای استان و جمعی از مسئولین و کارشناسان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در معیت عامری معاون اصلاح و تربیت زندان مرکزی ضمن بازدید از مکان های فیزیکی و حفاظتی در جلسه هم اندیشی در سالن کنفرانس زندان مرکزی حضور یافتند.
در ابتدای این جلسه امیری مدیر کل زندان های استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین حفاظت و اطلاعات گفت: در سایه نظم و امنیت ،کار های فرهنگی آموزشی،امور اصلاحی و تربیتی تحقق می یابد.
وی در ادامه نظم و ترتیب را اساس کار زندانبان دانست و افزود: توسعه نظم و امنیت کنونی زندان ، در راستای کامل نمودن برنامه های سال گذشته است و با کار و تلاش مضاعف ، بایستی نقاط ضعف و آسیب پذیر را بررسی و مرتفع نمائیم.
در ادامه عبدلی نژادمسئول حفاظت و اطلاعات زندان های استان به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت پذیرفته در جهت بالا بردن سطح امنیتی زندان در مواقع بروز هرگونه حوادث پرداخت.
همچنین علی شفیعی مسئول حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری ضمن تاکید بر شناخت محیط های فیزیکی زندان گفت:برقراری نظم و امنیت در جهت حفظ و نگهداری زندان که از مراکز امنیتی و مکان های حساس به شمار می آید،را لازم و ضروری دانست.
در پایان مسئولین و کارشناسان مربوطه در جهت بالا بردن امنیت افراد و اماکن زندان پیشنهاداتی را ارائه کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*