اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل زندانهای استان و هیئت همراه از زندان منوجان

شیروانی رئیس زندان  منوجان با اعلام این خبر و تسلیت بمناسبت ایام عزاداری سرور وسالار شهید حضرت ابا عبدالله حسین (ع) گفت: امیری  مدیرکل زندانهای استان در معیت حجت الاسلام مقبلی رئیس اداره فرهنگی  و تربیت اداره کل و حاج علیزاده مسئول هیئت محبان اهل بیت (ع)  ضمن حضور در زندان  منوجان  از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید کردند.

  در این بازدید مدیر کل زندانها در جمع مددجویان قرار گرفت و با اشاره به نهضت عاشورا مطالبی را در خصوص فضیلت  نماز و قرآن خواندن و تاثیر آن در زندگی فردی بیان کرد .
امیری با اشاره به تاثیر قرآن و نمازخواندن در خودسازی اظهار داشت : نماز  باعث پشتکار فراوان در تمام زمینه های زندگی می شود، که علاوه بر هدایت و تقوی ،  انسان را مستعد مبارزه با دشمنان ظاهری و پنهانی می کند.

  وی مددجویان را نیز در حوزه  اشتغال نیز راهنمایی نمود .

حجه الاسلام مقبلی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل نیز در جمع مددجویان ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران با وفای ایشان از دلیر مردی ومظلومیت آن امام واصحابشان سخن گفت  و از مددجویان خواست که در این ایام فرصت را غنیمت شمرده و امام حسین (ع) را وسیله و چراغ روشن در ظلمات زندگی  برای توبه و بازگشت خطاکاران ذکر کرد و گفت : قدر این ایام را بدانید که امام حسین (ع) بهترین چراغ هدایت برای دست یافتن به  عنایت خداوند و بازگشت از خطا و گناه است.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*