اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:

به منظور نظارت بر اجرای دقیق دستور العمل ها و آگاهی از روند اجرای برنامه های اصلاح و تربیتی، امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان در معیت سلیمانی مدیر زندان مرکزی،عامری معاون اصلاح و تربیت و دیگر مسئولین زندان از قسمت های مختلف زندان مرکزی کرمان بازدید کردند.

 امیری مدیر کل زندانهای استان در جمع مددجویان اندرزگاه میلاد حضور یافت و به سخنرانی پرداخت، و ضمن تاکید به حضور حداکثری مددجویان در فعالیت های فرهنگی گفت: وجه تمایز زندانهای گذشته با حال گسترش برنامه های فرهنگی می باشد که رسالت اصلی ما  زندانبانان ، کار اصلاحی و تربیتی در زندانهاست.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان خطاب به مددجویان بیان داشت: یکی از اهداف سازمان زندانها، اصلاح رفتار زندانیان است و باتوجه به تأثیر فعالیتهای قرآنی در اصلاح رفتار زندانیان، یکی از اولویتهای مهم سازمان، برگزاری کلاس ها ومحافل قرآنی و دینی برای آنها می باشد که مددجویان برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه و خانواده باید از امکانات و فرصت های موجود در زندان استفاده نمایند.

در ادامه این بازدید امیری مدیر کل زندان ها از قسمت های مختلف فرهنگی از جمله دارالقران،کتابخانه،مجتمع آموزشی و سالن های ورزشی بازدید به عمل آورد.

در پایان این بازدید  مسئولین و کارشناسان  زندان مرکزی  نقطه نظرات خود را در جهت فعال تر شدن امور فرهنگی و بهتر برگزار شدن کلاس های آموزشی  و… مطرح نمودند و مدیر کل زندان های استان دستورات لازم را صادر نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*