اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل زندان های استان کرمان از زندان جیرفت

در راستای نظارت بر اجرای دقیق دستورالعمل های سازمان و اداره کل ، رمضان امیری مدیر کل به همراه پرویز سلیمانی  معاون اداره کل ، عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات ،شیخ شعاعی رئیس اداره مالی و پشتیبانی و افضلی رئیس اداره فنی و عمرانی اداره کل زندانهای استان از زندان جیرفت بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : رمضان  امیری مدیر کل بعد از بازدید از زندان جیرفت  در جمع مددجویان نسوان حضور یافته و ضمن گفتگو با آنان در جریان اقدامات صورت گرفته در زمینه اصلاح و تربیتی قرار گرفت.

رمضان امیری مدیر کل زندانها استان درادامه این بازدید در جمع مددجویان مرد طی سخنانی بیان کرد، به جز ائمه معصوم (ع) و پیامبران الهی ممکن است همه انسانها در طول زندگی اشتباه کنند و مرتکب گناه شوند، اما باید متعاقباً بدنبال جبران اشتباهات خویش باشند و توبه کنند.  

وی اضافه کرد، ایمان به خدا، عمل صالح ، قانع بودن به حق خویش و صبر چهار علائمی است که اگر در بندگان خدا باشد گناه نمی کنند و مرتکب اشتباهات تعمدی نخواهند شد

مدیر کل زندانهای استان افزود : وظیفه ما در مقابل مددجویان این است که حقوق شهروندی و کرامت انسانی آنان را رعایت کرده و در ارائه خدمات به آن‌ها کوشا باشیم..

بازدید کنندگان در ادامه در محل دفتر رئیس زندان حضور یافتند و شریفی  رئیس زندان ضمن عرض خیرمقدم به تشریح اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته در زمینه های مختلف اصلاح و تربیت مددجویان این زندان پرداخت.

 در پایان امیری مدیر کل زندانهای استان از فعالیتهای صورت گرفته ، بر تداوم بیش از پیش فعالیتهای فرهنگی تاکید و از تلاش و زحمات کلیه پرسنل قدردانی نمود

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*