اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندانهای استان از پروژه جدید در حال ساخت زندان کهنوج

رمضان امیری مدیرکل زندانها   در معیت پرویز سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان، علیرضا  عبدلی نژاد رییس حفاظت و اطلاعات ، مصطفی شیخ شعاعی رئیس اداره مالی و  پشتیبانی و عباس افضلی رئیس اداره فنی و عمرانی اداره کل زندانها ، از زندان در حال ساخت کهنوج بازدید کردند و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ، مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در این بازدید با اشاره به قدمت ساختمان فعلی زندان و فرسودگی ابنیه ابراز کرد: زندان کهنوج در حال حاضر با ازدحام جمعیت کیفری و کمبود فضای نگهداری زندانیان مواجه است.

وی تسریع در افتتاح پروژه زندان کهنوج و انتقال زندان فعلی را یک ضرورت دانست و گفت: با توجه به کمبود فضا در زندان فعلی زندان کهنوج و همچنین قرا گرفتن این زندان در داخل شهر موجب شده تا اتمام هر چه زودتر پروژه مذکور در اولویت امور باشد و تلاش مسئولین امر در پایان هر چه زودتر این مجموعه می باشد.

در ادامه مدیر کل زندانهای استان از روند انجام پروژه بهسازی، و توسعه واحدهای مختلف پروژه زندان کهنوج بازدید و رهنمودهای لازم را ارائه نمود.

امیری در این بازید دستورات لازم را در خصوص برطرف کردن نواقصات و مشکلات و همچنین سرعت بخشیدن به انجام کار با تاکید ویژه برتعجیل و تکمیل پروژها صادر کرد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*