اخبار کوتاه
sdr

همزمان با هفته نیروی انتظامی : فرمانده انتظامی شهرستان زرند از زندان بازدید کرد

 در هفته نیروی انتظامی ، سرهنگ میرزایی فرمانده ناحیه انتظامی شهرستان زرند با حضور در زندان زرند با تویسرکانی رییس این اداره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان زرند: سرهنگ میرزایی فرمانده انتظامی به همراه سرگرد پورسلطانی رئیس پلیس پیشگیری، سرگرد فیروزآبادی رییس حفاظت و اطلاعات ف ا،سرگرد مسعود عرب فرمانده یگان امداد با حضور در دفتر ریاست زندان زرند با تویسرکانی رییس  این اداره  دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار تویسرکانی ضمن خوش آمد گویی از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی شهرستان زرند تقدیر نمود و افزود: پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی خود توانسته اند چتر امنیت و آسایش بر سطح شهر بگسترانند.

رئیس زندان زرند به تعامل دوسویه میان زندان و نیروی انتظامی نیز اشاره نمود و گفت: خوشبختانه زندان زرند همه ساله و در طول سال مانورهای متعددی را با همکاری نیروی انتظامی در راستای ارتقاء سطح امنیت زندان برگزار نموده که این مهم خود نشانگر تعامل میان این دو مجموعه می باشد که امید وراریم همچون گذشته تداوم داشته باشد.

در ادامه تعامل نامه ای در خصوص برگزاری طرح کنترل اغتشاشات و آتش سوزی به امضای حاضرین رسید و موارد متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان حاضرین ضمن حضور در جمع مددجویان از زندان زرند بازدید نمودند.

 

cof

cof

cof

cof

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*