اخبار کوتاه

بازدید رییس زندان زرند از بازداشتگاه موقت کوهبنان

در راستای سیاست های عالیه دستگاه قضایی و سازمان زندانها درخصوص کاهش جمعیت کیفری و رفع مشکلات قضایی مددجویان،ماشالله تویسرکانی ریاست زندان زرند با رییس دادگستری و دادستان کوهبنان در محل دفتر ریاست دادگستری دیدار واز بازداشتگاه موقت کوهبنان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان زرند ،دراین دیدار ماشالله تویسرکانی ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع)  گزارش اجمالی از آمار زندانیان کوهبنان و کارهای اصلاحی و تربیتی در زندان زرند  ارائه داد و به بیان  اقدامات صورت گرفته در کاهش جمعیت زندانیان در زندان زرند پرداخت.

وی حضور مسئولین و قضات در زندان را موجب تسریع در حل و پیگیری مشکلات قضایی متهمین دانست و افزود:حضور قضات در بین مددجویان باعث روحیه و شادابی زندانیان و تأثیر عمیقی بر روحیه آنها دارد.

رییس زندان زرند سیاست های سازمان زندانها را در اجرای برنامه های اصلاح و تربیت مددجویان را بسیار موفق دانست.

میرزایی رییس دادگستری کوهبنان نیز ضمن خوش آمد گویی و تبریک انتصاب تویسرکانی به سمت ریاست زندان زرند در خصوص کاهش آمار زندانیان نظراتی را طرح  و ابراز امیدواری نمود با اجرای قانون مجازات جایگزین و استفاده از پابند های الکترونیک در استان شاهد کاهش آمار زندان ها باشیم.

وی در خصوص نحوه احکام صادره توضیحاتی را ارائه داد و افزود : در چند ماه گذشته آمار بازداشت و احکام منجرب به حبس رشد نزولی داشته و امید واریم بتوانیم اقدامات موثری در خصوص کاهش آمار کیفری داشته باشیم.

در همین راستا رییس زندان زرند به همراه نماینده دادگستری از وضعیت بازداشتگاه موقت بازدید واز زحمات پرسنل و کارکنان بازداشتگاه تقدیر وتشکر نمود

لازم به ذکراست رییس زندان زرند ایرادات ونکات اصلاحی بازداشتگاه موقت کوهبنان  را متذکر شد .

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*