بازدید رئیس شعبات دادگاه کیفری دو شهرستان کرمان از زندان مرکزی

در راستای تعاملات موجود با مراجع قضایی ،بررسی مسائل و مشکلات مددجویان میرزا بیگی رئیس دادگاه کیفری و روسای شعبات دادگاه کیفری ۲ شهرستان کرمان در معیت روشان مدیر زندان ، با حضور در جمع مددجویان به بررسی عرایض و مشکلات قضایی آنان پرداختند.
روشان مدیر زندان مرکزی با اعلان این خبر بیان داشت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان و بررسی درخواست های قضایی آن ها و تسهیل پرونده های مددجویان انجام می شود.
وی در ادامه ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از تعامل موجود با مجتمع قضایی دادگاه کیفری دو بیان داشت:امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری بیشتر با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی آنها مشخص شود.
درادامه میرزابیگی رئیس مجتمع قضایی دادگاه کیفری دو شهرستان کرمان ضمن تقدير و تشكر از زحمات مدير زندان و ديگر مسئولين زندان یادآور شدند:یکی از راه های کاهش جمعیت کیفری در زندان ها تعامل و همکاری هرچه بیشتر مراجع قضایی با زندان و حضور مستمر قضات در زندان ها است . و ما در این راستا از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی کنیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*