اخبار کوتاه

بازدید تیم جهادی دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از زندان مرکزی

در راستای برنامه های حقوق شهروندی تیم جهادی دانشجویان علوم پزشکی کرمان در معیت پرویز سلیمانی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل  زندانها و روشان مدیر زندان مرکزی ضمن بازدید از اندرزگاه نسوان و بهداری زندان در جلسه هم اندیشی در اتاق کنفرانس زندان حضور پیدا کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی : ابتدای این جلسه سلیمانی معاون سلامت،اصلاح و تربیت اداره کل ضمن عرض خیرمقدم و با اشاره به اینکه زندانی نباید جز رنج زندان و دوری از خانواده و انزوا از جامعه ، رنج دیگری به تحمل کیفرش افزوده شود ، گفت : بهرمندی زندانیان از امکانات ضروری زندگی، محیط بهداشتی سالم و خدمات درمانی ضروری است .  

در ادامه روشان مدیر زندان ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان دندانپزشکی و ارائه گزارشی از و فعالیت های انجام شده  و امکانات موجود در حوزه بهداشت ودرمان پرداخت و گفت: برنامه های بهداشت و درمان که از گستردگی خاصی برخوردار است در زمینه های مختلف اجرا می گردد که از جمله این برنامه ها علاوه بر نظافت و بهداشت محیطی و توجه به بهداشت فردی مددجویان است می توان به برنامه های مشاوره فردی و گروهی برگزاری کلاسهای کاهش آسیب و غیره اشاره کرد.

وی در بخش دیگری از صبحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر از واحد بهداشت و درمان بیان داشت: کلینیک دندان پزشکی زندان مرکزی و اندرزگاه نسوان دارای امکانات خوبی از قبیل اتوکلاو ،فور،کارتر برقی سر سوزن  و یونیت دندان پزشکی می باشد.

در پایان اعضای تیم جهادی برنامه هایی در راستای ارتقای سطح درمان ،افزایش امکانات موجود دندان پزشکی در زندان و خدمات دندانپزشکی برای مددجویان و خانواده آنان پیشنهاداتی ارائه نمودند.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*