اخبار کوتاه

اولین گردهمایی معاونین زندانهای سراسر استان در سال جاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ،  مدیر کل زندانهای استان کرمان در  اولین گردهمایی معاونین زندانهای  سراسر استان گفت : معاونین تکمیل کننده روسا هستند و باید به گونه ای عمل نمایید که موجب آسیب رسانی به فرد یا مجموعه نشود .

  امیری بیان داشت : همه باید پای کار باشند و  همیشه امیدوارانه باید زندگی و کار کرد و باید برای خودتان ارزش قایل شوید و سعی مان این باشد که  توانایی های نهفته  خود را آشکار کرد و به کار بست .

 وی خطاب به معاونین گفت  : شما در آینده در پست های مدیریتی قرار می گیرید و دارای توانمندی هایی هستید که باید این توانمندی ها بروز کند و از زمانی که وارد محیط کار می شوید با یاد خدا شروع نمایید تا خدوند یه شما عنایت ویژه ای داشته باشد .

و نگاهتان به مجموعه باید نگاه مدیریتی باشد  چه مدیر یا رئیس زندان باشد چه نباشد  و یک مدیر عاقل همیشه مجموعه را به عنوان یک کمک و بازوی خود می داند .

وی به تاکید در برنامه ریزی در کارها گفت : نقایص و کمبودها باید بررسی گردد  و در جهت رفع آنها برنامه ریزی شود .

 امیری بیان داشت : تمام سعی و تلاش معانین و مسئولین زندانها باید این باشد تا در کار خیر پیش قدم باشند و در راه خدمت به خلق بویژه زندانیان و خانواده های آنها که از اقشار آسیب دیده جامعه هستند از هیچ کوششی دریغ نورزند.

 وی افزود : رعایت عدالت و نظم را سرلوحه کار خود  قرار دهید و تعامل و همکاری لازم را  با رئیس مجموعه داشته باشید.

 مدیر کل زندانها اظهار داشت : کارکردن در حوزه های  فرهنگی ، قرآنی ، ورزشی ، هنری ، امنیتی ، اشتغال و پرکردن اوقات فراغت زندانیان  را در اولویت های کاری خود قرار دهید و فعال باشید .

امیری گفت : سعی کنید عملکرد های زندانیان را در زمینه اشتغال مولد و غیرمولد اشاعه دهید و تبلیغ نمایید  و در مجموعه یار و مددکار همدیگر باشید تا کارها به موقع پیش رود و توجه به زندانیان و وجدان کاری را سرلوحه کار خود قرار دهید .

 در ادامه معاونین به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و تصمیماتی جهت بهبود امورات زندان اتخاذ گردید.

در این  گرد همایی مدیر کل زندانها ، معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ، معاون اداری  ومالی، رئیس اداره امور کارکنان و دبیرخانه ، رئیس اداره مالی و پشتیبانی ، رئیس اداره حفاظت و اطلاعات و معاونین زندانهای سراسر استان حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*