اخبار کوتاه

اولین جلسه شورای اداری در خصوص برگزاری برنامه های هفته قوه قضائیه در اداره کل زندانهای استان کرمان برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری اداره کل زندان های استان کرمان با حضور مدیر کل زندانها ،معاونین ، روسای ستادی اداره کل و روسای زندانها در خصوص تصمیم گیری و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های هفته قوه قضائیه در سال ۹۹ درسالن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اداره کل به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .


امیری مدیر کل زندانهای کرمان ضمن تقدیر و تشکر از روسای زندانها ، روسای ستادی و کارکنان با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه در استان،گفت: هفته قوه قضاییه فرصتی برای ارائه تازه ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه قضا است تا با بررسی اقدامات انجام شده، عزمی دوباره برای برنامه ریزی های نوین و حرکت های سازنده ایجاد شود.

وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را وظیفه مهم برای دست اندرکاران نظام تلقی و گفت: شهدا نماد اقتدار و چراغ راه ما هستند و هرگز نباید در نکو داشت آنها کوچکترین تردیدی به خود راه بدهیم.


امیری با اشاره به بیانات امام راحل در خصوص شهید بهشتی گفت: شهید بهشتی برای مردم ایران یک امت بود و هریک از شهدای فاجعه هفتم تیر از بزرگان نظام بودند و نقش و سهم مهمی در پیشبرد نظام داشتند؛ هفته قوه قضائیه بهانه ای است که با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی دین خود را به آنها ادا کنیم و از کنار آنها به راحتی نگذریم.


مدیر کل زندانها در ادامه از روسای زندانها خواست تا با اهتمام و جدیت بیشتر برنامه های هفته قوه قضاییه را دنبال و مصوبات ارسالی  از سوی سازمان و اداره کل را اجرا نمایند .

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته برنامه هایی در خور شان قوه قضاییه در استان و همچنین در زندانهای استان کرمان برگزار شده است، عنوان کرد: امسال با توجه به شرایط ناشی از بیماری کووید ۱۹ باید به نحوی اقدام شود که ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه های هفته قضائیه باه نحم مطلوب اجرا شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*