اخبار کوتاه

آموزش کارکنان نقش سازنده ای در پیشبرد اهداف سازمانی دارد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای  کرمان ، در راستای دستیابی به اهداف سازمان زندانها ، اولین جلسه شورای آموزشی منطقه ۵ با حضور مدیران کل زندانهای استانهای یزد ، هرمزگان و کرمان در محل مرکز آموزش  برگزارشد.

مدیر کل زندانهای استان کرمان و رئیس شورای آموزش منطقه در اولین جلسه شورای آموزشی منطقه ۵ در مرکزاموزش گفت: آموزش کارکنان نقش سازنده ای در پیشبرد اهداف سازمانی دارد .

  رمضان امیری ضمن قدردانی از حضور مدیران کل زندانهای استان یزد و ، هرمزگان و رئیس اداره امور قضایی استان یزد ، از زحمات رئیس و کارشناس مرکزآموزش منطقه ۵   تشکر و قدردانی کرد و  به نقش سازنده آموزش در پیشبرد اهداف سازمانی اشاره نمود و سنجش اثربخشی آموزش های انجام شده توسط همکاران را ضروری عنوان کرد.

 

وی ارتقای سطح آموزش را از نیازهای ضروری دانست و برگزاری دوره­های کارآمد را جهت افزایش آگاهی  و دانش کارکنان را خواستار شد.

 مقام عالی زندانهای استان کرمان ،آموزشی را مؤثر دانست که کاربردی و عملیاتی باشد و از برگزاری دوره های آموزشی که قرار است در استانهای دیگر به صورت عملی برگزارگردد استقبال نمود و  و در خصوص برگزاری  این دوره ها تاکید بسزایی کرد .

 

در ادامه رضا ذوالفعلی نژاد مدیر کل  زندانهای استان یزد  ،  ضمن تشکر و قدر دانی از میزبانی اداره کل زندانهای استان کرمان به جهت اثربخش بودن دوره های سال ۹۶ که برای کارکنان برگزارشده و میزان رضایت آنان در خصوص شرکت در دوره های آموزشی اشاره نمود  و آموزش موثر را در راستای هماهنگی بین علائق و انگیزه های کارکنان و رسیدن به اهداف سازمانی را خواستار شد  و گفت : آموزش به بالارفتن سطح  ارتقاء دانش و مهارتهای شغلی کارکنان می انجامد.

  علی استادی مدیرکل زندانهای استان هرمزگان نیز ضمن تشکر از میزبانی اداره کل زندانهای استان کرمان و رئیس مرکز آموزش در استان کرمان به ارائه گزارش عملکرد آموزشی آن استان در سال ۹۶ پرداخت و به تعامل و همکاری بین منطقه و استانهای تحت پوشش به عنوان رکن اساسی پیشبرد اهداف علمی- کارکنان اشاره نمود

 

لازم به ذکر است در این جلسه رمضان  امیری  مدیر کل  زندانهای استان ، علی استادی مدیر کل زندانهای استان هرمزگان ،  رضا ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندانهای استان یزد ،  اسلام  افشون رییس اداره قضایی  زندانهای استان یزد، محمود رضا مستقیمی رییس شورای مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۵ و مریم  ایرانمنش کارشناس آموزش حضور داشتند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*