اهداء بیش از ۳۰ سبد لوازم التحریر و مواد غذایی بین فرزندان مددجویان نیازمند زندان زرند

با هدف ایجاد روحیه، نشط و تشویق فرزندان زندانیان نیازمند به کسب تعلیم و تربیت، با بازگشایی مدارس بیش از۳۰ بسته لوازم التحریر و مواد غذایی به آنان اهداء گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره زندان زرند ، در راستای بازگشایی مدارس در سراسر کشور و آغاز سال تحصیلی با کمک خیرین و نیکوکاران، فرزندان زندانیان نیازمند نیز با دستانی پر به استقبال تعلیم و تربیت رفتند.

رئیس زندان زرند با اعلام این خبر اظهار داشت: بیشترین آمار ترک تحصیل در خانواده مددجویان، عدم امکانات مالی برای ادامه تحصیل بوده که به لطف الهی این مشکل با حمایت های خیرین و نیکوکاران برای فرزندان دانش آموز زندانیان نیازمند پیگیری و تا حد زیادی رفع شده است.

تویسرکانی با تاکید براینکه تحمل کیفر نباید موجب توقف ادامه تحصیل در فرزندان زندانیان شود گفت : تلاش خواهیم کرد آسیب های ناشی از دوران تحمل زندانی در خانواده وی کاهش یابد.

وی حمایت های مادی و معنوی از خانواده های نیازمند و بی بضاعت زندانیان را اعلام و ضروری دانست و افزود: با زندانی شدن سرپرست خانواده همسر و فرزندان وی دچار مشکلات عدیده ای می گردند که در این راستا حمایت خیرین از زندانیان شهرستان زرند می توانند مرهمی بر زخم های آنها باشند .

رئیس اداره زندان زرند بیان داشت: تا نیمه اول مهرماه تمامی دانش آموزان زندانیان نیازمند زرند از خدمات تحصیلی از جمله کیف و لوازم التحریر بهره مند خواهند شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*