اخبار کوتاه

اندرزگاه قرآن وعترت درزندان منوجان به زودی راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی اداره زندان منوجان،شیروانی رییس زندان منوجان با اعلام این خبر گفت : به منظوراعتلای فرهنگ قرآنی در میان مددجویان و در راستای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندان ها با آغاز سال جدیداندرزگاه قرآنی در زندان منوجان راه اندازی خواهد شد ودر این راستا ۱۰۰نفر از مددجویانی که در ارزیابی فرهنگی امتیازلازم را کسب نموده اند شناسایی و در این اندرزگاه قرار میگیرند.

وی اظهار داشت :رشته های مورد توجه و علاقه مددجویان که زمینه آن فراهم شده است شامل : تجوید,تفسیر,حفظ,قرائت و ترتیل میباشد

رییس زندان منوجان افزود:,در حال حاضر زندان منوجان دارای ۱۰نفر حافظ قرآن کریم از ۱ تا ۵ جزء می باشد  ودر سال گذشته احدی از مددجویان در مسابقات قرآنی زندانهای استان,موفق به کسب امتیاز برتر شده و به مسابقات کشوری راه یافت.

شیروانی گفت: به منظور ترویج برنامه های قرآنی و تشویق سایر مددجویان,باهماهنگی بعمل آمده و مساعدت دستگاه محترم قضایی مددجویان اندرزگاه قرآنی که فعالیت و رشدخوبی در زمینه قرآنی داشته باشند امتیازات ویژه ای به آنها تعلق میگیرد.

وی در پایان ابرازداشت :امیداست با لطف خداوند باریتعالی و عنایت قرآن کریم وبه استنادفرمایش امام(ره) که “زندانها باید به دانشگاه تبدیل شوند”بتوانیم با این گام بلند قرآنی که برداشته ایم زمینه بازگشت  سالم مددجویان را به جامعه فراهم آوریم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*