اخبار کوتاه

امنیت مهمترین اولویت در زندانها می باشد

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان جیرفت: فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان کرمان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان اداره زندان جیرفت گفت: یکی از مهمترین اولویت ها در زندانها امنیت می باشد.

سرهنگ اسدی کرم همچنین با توجه به فرمایشات رئیس سازمان زندانها پیرامون امنیت در زندان افزود: امنیت و ایجاد نظم در زندانها از برنامه های اصلی یگان حفاظت در زندانها بوده و زندانها باید امنیت محور باشند.

وی همچنین ضمن قدردانی و تشکر از زحمات سالاری فرمانده یگان حفاظت زندان جیرفت ،علی اکبر نظری را به عنوان فرمانده یگان حفاظت جدید اداره جیرفت منصوب نمود.

رئیس اداره زندان جیرفت در این مراسم همچنین ضمن ارائه گزارش عملکرد یگان حفاظت در خصوص مبارزه با ورود موادمخدر،ایجاد نظم و آرامش،تولید امنیت در زندان گفت :یگان حفاظت یکی از حساس ترین و موثرترین واحد ها در اداره می باشد.

محمدرضا شریفی افزود: زمانی امنیت در زندانها در شرایط خوب و مناسبی باشند دیگر برنامه های تربیتی و فرهنگی به خوبی انجام شده و می توان برای برنامه های فرهنگی سرمایه گذاری کرد و اثر مطلوب تری نیزخواهد داشت.

بازدید از اندرزگاه بزرگ و نسوان، آسایشگاه سربازان وظیفه،استماع سخن سربازان وظیفه نیز از دیگر برنامه های صورت گرفته بعد از مراسم تودیع و معارفه یگان حفاظت زندان جیرفت بود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*