اخبار کوتاه

افتتاح پروژه های عمرانی زندان منوجان با حضور مدیر کل زندانهای استان

رمضان امیری مدیر کل زندانها به همراه حجه الاسلام کارگر رئیس اداره قضائی و علیرضا عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانها ،ضمن بازدید از زندان منوجان چند طرح عمرانی را افتتاح نمود .

به گزارش روابط عمومی زندان منوجان:رمضان امیری مدیر کل زندانها در آیین افتتاح پروژه های عمرانی زندان منوجان ، با اشاره به ضرورت توسعه فضاها و امکانات موجود در حوزه های مختلف در راستای تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها و کاهش مشکلات ارائه خدمات گفت : با احداث این پروژه ها نیز مشکلات فضای فیزیکی اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی به منظور تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی و بازگشت سلامت زندانیان به جامعه مرتفع گردد.

وی در ادامه از زحمات رئیس و کارکنان زندان منوجان در افتتاح این پروژه ها تقدیر و تشکر نمود .

دهقان رئیس زندان منوجان ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل و هیئت همراه نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زندان خصوصاً افزایش فضای فیزیکی زندان از جمله پروژه های بهره برداری شد از جمله کارگاه اشتغال، دارالقرآن ، اتاق رئیس اندرزگاه را ارائه داد.

در ادامه امیری مدیرکل زندانهای استان کرمان و هیئت همراه در این بازدید از بخشهای مختلف زندان و اندرزگاه های مددجویان بازدید و سپس در جمع مددجویان در دیدارهایی چهره به چهره از نزدیک به درخواست ها و برطرف نمودن مشکلات آنان پرداختند.

در خاتمه بازدید از پروژه های عمرانی ، سالن ملاقات،نمازخانه،سالن غذا خوری پرسنل وضیفه زندان با حضور مدیر کل زندانها افتتاح شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*