اخبار کوتاه

استفاده رایگان خانواده زندانیان شهربابک از خدمات مشاوره ای آموزش و پرورش شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛ سلیمانی سرپرست و پورمحمودیان معاون اداره زندان شهربابک با مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیدار کردند.

سلیمانی سرپرست اداره زندان شهربابک در این دیدار به عدم وجود مددجوی بیسواد در این اداره اشاره کرد و گفت: در سال گذشته با تعامل خوب آموزش و پرورش شهرستان با این اداره و ۴ نفر از مددجویان با اجرای طرح جامع موفق شدند به مقطع بزرگسالان راه یابند.

وی افزود: مددجویان زندان و خانواده آنها نیاز به حمایت دارند و در این راستا تمام دستگاههای حمایتی باید وارد عمل شوند و دست این عزیزان را بگیرند.

بخشوده مدیر آموزش و پرورش شهربابک در ادامه گفت: اقدامات فرهنگی بسیار خوبی در زندان شهربابک انجام می شود که اثرات این کارها را در مددجویانی که بعد از گذشت دوران حبس به جامعه باز می گردند به طور کامل مشهود است و اصلاح مددجویان زندان به نفع جامعه است.

وی افزود: آمادگی کامل داریم تا هر کار که بتوانیم برای مددجویان و خانواده آنها انجام دهیم. لذا در همین راستا فرزندان خانواده مددجویان می توانند به طور رایگان از خدمات مشاوره ای کارشناسان آموزش و پرورش به صورت رایگان استفاده نمایند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*