اخبار کوتاه
...

ارتقای سطح فرهنگی مددجویان در طول مدت محکومیت هدف مراجع قضایی است.

دادیار اجرای احکام کیفری زندان درجمع مددجویان و کارکنان اداره زندان جیرفت گفت : ارتقای سطح فرهنگی مددجویان در طول مدت محکومیت هدف مراجع قضایی است.
به گزارش روابط عمومی اداره زندان جیرفت،جواد دهقان افزود:آنچه امروزه از مددجویان انتظار می رود این است که از آموزش های فرهنگی و اشتغال و حرفه آموزی نهایت استفاده را ببرند، زیرا عامل بیشتر جرم ها فقر فرهنگی و بیکاری می باشد.
وی خاطر نشان کرد : هدف از مجازات صرفاً تنبیه نمی باشد بلکه هدف این است با بهره گیری از فعالیتها و برنامه های فرهنگی در جهت اصلاح و تربیت مددجویان گام موثری برداشته شود.
قاضی ناظر بر زندان تصریح کرد : مددجویانی که در برنامه های فرهنگی ،قرآنی و اشتغال و حرفه آموزی شرکت مستمر و قابل قبولی داشته باشند و از طرف مسئولین زندان مورد تایید قرار گیرند نسبت به سایر مددجویان در اخذ امتیازات مرخصی و رای بازی در اولویت می باشند
رئیس زندان جیرفت در این جلسه در بین مددجویان گفت: ما در صورتی می توانیم به شما کمک کرده و از شما حمایت کنیم که خود شما نیز به خودتان کمک کنید و به زندگی بهتر بیاندیشید و تا شما خودتان نخواهید هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند.
غلامرضا روشان افزود : در جهت اصلاح و تربیت مددجویان برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی ،آموزشی و اشتغال و حرفه آموزی از اذان صبح تا ساعت ۲۲ هر شب برنامه ریزی شده است و پس از اتمام هر دوره آموزشی مددجویان مورد ارزیابی اخلاقی،آموزشی و فرهنگی قرار می گیرند و پس ازداشتن سایر شرایط قضایی در جلسه شورای طبقه بندی شرکت داده می شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*