اختتامیه مسابقات ورزشی مددجویان مرد و زن زندانهای استان کرمان

 آیین اختتامیه مسابقات ورزشی مددجویان مرد و زن زندان های استان کرمان با حضور ملایی دادیار اجرای احکام کیفری زندان ،نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ،کریم قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل،روشان مدیر زندان،افضلی رئیس اداره فرهنگی زندان و مددجویان در سالن ورزشی شهید لاجوردی زندان مرکزی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان: ابتدای این مراسم روشان مدیر زندان ضمن خیر مقدم به میهمانان و ورزشکاران گفت: ورزش باعث شادابی روح و جسم می شود و مددجویانی که در رشته های ورزشی مختلف در زندان فعالیت دارند به مراتب دارای جسم سالم و روحیه اصلاحی و تربیتی بالاتری می باشند .

در ادامه نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره ضمن تقدیر و تشکر از کمیته برگزاری مسابقات به ارائه گزارشی از مسابقات پرداخت و گفت:این مسابقات طی سه روز با حضور ۱۲ تیم از کل شهرستان های استان در رشته های والیبال ، تنیس روی میز و بومی و محلی ویژه مددجویان زن و رشته های فوتسال ، تنیس روی میز و  بومی و محلی ویژه مددجویان مرد با شرکت ۱۷۹  نفر از مددجویان زن و مرد زندان های استان کرمان به میزبانی زندان مرکزی برگزار شد .

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و واحد فرهنگی زندان مرکزی و تاکید بر برنامه ریزی بر اساس دستورالعمل های سازمانی بیان داشت:با اجرای برنامه های ورزشی و تربیتی می توان روح و جسم مددجویان را به سمت تعالی  سوق داد و این امر زمینه بازگشت سعادتمندانه آنان را به خانواده و جامعه فراهم می نماید.

وی یادآور شد: در کنار ورزش و سلامت جسم باید به معنویات توجه کرد و خطاب به مددجویان بیان داشت :از فرصت ها و امکانات موجود در زندان نهایت بهره را برده و با تلاوت روزانه قرآن کریم ناپاکی را از ذهن خود پاک کنید.

  وی افزود : در رشته فوتسال مددجویان مرد تیم زندان مرکزی مقام اول،تیم زندان جیرفت مقام دوم و تیم کانون اصلاح و تربیت مقام سوم،در رشته تنیس روی میز مددجویان مرد زندان مرکزی مقام اول،زندان شهربابک مقام دوم،زندان زرند مقام سوم،در رشته بازی های بومی محلی زندان مرکزی مقام اول،کانون اصلاح و تربیت مقام دوم و زندان  سیرجان و شهربابک مشترکاً مقام سوم را کسب نمودند .

در رشته والیبال مددجویان زن تیم الف زندان مرکزی مقام اول،تیم ب زندان مرکزی مقام دوم و تیم زندان های جیرفت و بم به صورت مشترک مقام سوم،در رشته تنیس روی میز مددجویان زن تیم الف زندان مرکزی مقام اول،تیم زندان شهرستان جیرفت مقام دوم،تیم ب زندان مرکزی مقام سوم،در رشته بازی های بومی و محلی تیم الف زندان مرکزی مقام اول،تیم زندان شهرستان جیرفت مقام دوم،تیم ب زندان مرکزی مقام سوم را کسب نمودند.

شایان ذکر است دادیار اجرای احکام  زندان به مددجویان حائز مقام ۲۰ روز و مددجویان شرکت کننده ۱۰ روز مرخصی اعطاء نمود.

لازم به ذکر است مراسم اختتامیه مددجویان زن  نیز با حضور نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل،روشان مدیر زندان، برشان معاون زندان ،شیروانی رئیس کانون اصلاح و تربیت و خانم نامجو مشاور امور بانوان اداره کل در سالن ورزشی نسوان زندان مرکزی برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*