اخبار کوتاه

اتحاد وهمدلی زمینه ساز فعالیت های پر رنگ فرهنگی در زندان مرکزی

در راستای همدلی و  برنامه ریزی برای هرچه با شکوه تر، پربارتر و پویاتر شدن  فعالیت های فرهنگی  ،جلسه هم اندیشی با حضور حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی و تربتی اداره کل ،روشان مدیر زندان مرکزی،برشان معاون اصلاح و تربیت، افضلی رئیس اداره فرهنگی، مسئولین زندان ،روحانیون و کلیه کارکنان فرهنگی مسئولین اندرزگاه ها در مجتمع تفریحی معراج واقع در محی آباد‌ برگزارشد.

حجت الا سلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل همدلی و تعامل میان همکاران فرهنگی  را کم نظیر دانست و بیان داشت: یکی از دلایل آرامش  در  زندان همدلی و همراهی پرسنل است که این موضوع مهم موجب رفع مشکلات و موانع فرهنگی می باشد.

وی تاکید کرد:  انتظار میرود با روی کار آمدن رئیس جدید فرهنگی این وفاق وهم دلی بیشتر شود و شاهد رویه رو به رشد کارهای فرهنگی در زندان باشیم.

 در ادامه این برنامه روشان مدیر زندان مرکزی گفت: آن چیزی که از همه مهمتر می تواند زمینه ساز فعالیت های پررنگ فرهنگی درزندان شود اتحاد و همدلی است.

به گزارش روابط عمومی زندان کرمان، روشان  با تاکید بر اهمیت کسب معنویت و فضائل اخلاقی و فرهنگی درزندان افزود: کار فرهنگی و تربیتی درون زندانها امریست معجزه گونه که نیاز به مودیان با تجربه ، خلاق و مجاهد دارد که در این شرایط حساسی که دشمن از هیچ طریقی نمی تواند تاثیر گذار باشد و راه شبیخون و تهاجم فرهنگی را انتخاب کرده است مهمترین عامل دفاعی در مقابل تهاجمات دشمن ، تلاش جهادگونه همراه با معنویت است که با حضور افسران جنگ نرم فعال در امور فرهنگی و تربیتی زندان و با تلاش و پشتکاری که در سالهای گذشته از خود نشان داده اند مطمئنا شاهد حصول موفقیتهای چشمگیری در امور فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*